Sejfy domowe

Na pewno zastanawiacie się czym są sejfy domowe. To nic innego jak małe podręczne sejfy do schowania będących pod ręką przedmiotów takich jak gotówka, broń, biżuteria czy nawet wartościowe pamiątki.

Sejfy domowe gdzie je ulokować?

Decyzję gdzie sejfy domowe będą montowane podejmuje się na etapie planowania budowy domu. Wybiera się ustronne miejsce w pobliżu ściany nośnej, którą odpowiednio się wzmacnia i do niej przymocowuje się sejf. Często sejfy domowe są po prostu skrytkami wmurowanymi w ścianę.

Jeżeli natomiast wprowadziłeś się już do gotowego mieszkania i masz problem z montowaniem sejfu to zobacz na planach która ściana jest ścianą nośną i ulokuj sejf tak by móc go do niej przymocować. Jeżeli to jest niemożliwe to wybierz po prostu sejf taki który możesz zamontować na przykład w szafie.

Jakie sejfy domowe są najczęściej wybierane?

Bardzo często kupowane sejfy domowe do sejfy właśnie montowane w meblach takich jak szafa, komoda. Jeżeli natomiast mieszkasz w domu jednorodzinnym to masz nieco łatwiej, bo nie masz ciężkich masywnych ścian żelbetowych i praktycznie w każdą ścianę jesteś w stanie zamontować sejf.

Jeżeli chodzi o wielkość sejfów to z reguły wybierane są te mniejsze, o wadze do 20 kg. Trendem wzrostowym jest zakup sejfów z klasą bezpieczeństwa certyfikowaną, oraz takich które są ognioodporne. Klienci zauważyli że za stosunkowo niewielką kwotę mogą mieć gwarancję bezpieczeństwa przechowywania przedmiotów nawet w przypadku powstania pożaru.

Gdzie warto kupić sejfy domowe?

Zdecydowanie najlepszym miejscem do zakupu sejfu domowego jest po prostu sklep internetowy który istnieje na rynku już dość długo. Taki sklep pozwala na zakup stosunkowo tanio sejfu, bez problemu dostarczy go pod każdy adres w kraju i za granicą. Warunkiem koniecznym jest to, by zdecydować się na zakup w sklepie internetowym, który istnieje na rynku już długo i zapewnia bezpieczne formy płatności, najlepiej za pobraniem.

About The Author

Related Posts